Zadejte Vaši e-mailovou adresu

Titanic - Břilice

Titanic Štěpánovice   :   Břilice                           5   :   1  ( 0:0)

Branky  Mlýnek 2, Miroslav Šauer ml. 2, Tesař,

Soupeř přijel jako téměř vždycky pouze v 9 lidech a tak jsme jim půjčili Fajfku a Aleše Mračka. V průběhu první půle jim přijel jeden hráč a nám přijely celé „Bazaly“, takže se nakonec žádné další úpravy sestav nekonaly. Naši chlapci u soupeře vůbec nehráli roli nějakého „ trojského“ koně, naopak patřili k jejich nejlepším hráčům. Zlí jazykové tvrdili, že by se mohl nechat takhle „ hostovat“ zejména Fajfka, protože v mužstvu nikdo „neševelil“. Nakonec ale s námi oba zapíjeli vítězství našeho Titaniku bez problémů. Připili jsme také na zdraví narozené Izabelky Fiktusové, která před 14 dny v Novosedlech ještě chodila s maminkou a dnes již přijela v kočárku. Rundu jsme vypili s nadšením, že se vylepšuje „image“ našeho senior klubu, protože jsme dosud zapíjeli jen vnoučata.

Sestava :

Puchinger

Prokeš                                  Kosař             Marek Fiktus           Mirek Fiktus

Tesař             Mir.Šauer ml.         Petr Šauer               Chmel

Mir.Šauer st.                       Jan Mraček              ( Mlýnek)

První poločas byl poměrně vyrovnaný, když k tomu přispělo několik jistých zákroků našeho nového brankáře ale hlavně naprostá impotence (rozuměj střelecká) našich hráčů….

6 minuta – na branku se řítil Chmel, ale nedal,

15 minuta – čerstvě vystřídající Mlýnek se dostal během 2 minut 2x sám před brankáře soupeře, samozřejmě ho velmi ležérně pokaždé trefil,

18 minuta – z poloviny hřiště utekl mladší Míra Šauer, soupeř za ním jen vyklusával, čekaje, jak to dopadne – no Míra klamavými pohyby stínoval kličky, místo gólmana oklamal sebe a táta na půlce lomil rukama,

25 minuta – opět svým typickým způsobem utekl Chmel a trochu z úhlu opět trefil brankáře, odražený míč trestuhodně překopl téměř přes ochrannou síť Mlýnek,

30 minuta – pohotová střela Tesaře přímo z narážečky, brankář vyrazil,

31 minuta – Kosař se zajímavou „turbulencí“ dostal sám až před brankáře, všichni věřili, že teď už to bude – nepřekročil svůj stín, dal mu to do rukou,

Konečně fousatý rozhodčí Kršík odpískal poločas a chlapci si odpočinuli.

37 minuta – obránci nechali vyniknout Puchingra, který výborně vychytal tvrdou střelu a tím nastartoval pohodu v mužstvu

38 minuta – 1:0 mladý Míra už se poučil (nebo mu táta o půli poradil) a tak hned z první prodloužil nahrávku ze zadu od Kosaře, krásným lobem do branky,

43 minuta – opět Puchinger včasným vyběhnutím, vychytal z očí do očí Čábelu,

46 minuta – 2:0 konečně se prosadil chlapec z Bazalů, když „sešmajdanou“ kopačkou prostřelil brankáře,

49 minuta – 3:0 opět ukázal, že ho na Bazalech učili kopat do míče a ne uhlí, tentokrát s přehledem z 25 metrů přehodil gólmana,

50 minuta – jsa namlsán ukázal, že umí i nahrát, na vápně uvolnil pěkně Kosaře, který sám před bránou ovšem trefil jen spojnici,

52 minuta – 4:0 další velmi konstruktivní „chacharskou přihravku“uklidil do brány s „neuvěřitelným“ přehledem Houmr, řečený Tesař,

53 minuta – 4:1 Čábela (asi nejlepší hráč soupeře) dobře prošel před bránu, Puchinger ho vytlačil do strany, jeho křížnou přihrávku ale dorazil volný hráč,

58 minuta – trestný kop Čábely skončil na břevně,

61 minuta – tvrdou střelu novopečeného otce Marka Fíčka vyrazil brankář na roh,

62 minuta – mladý Míra Šauer z dálky trefil tyč,

62 minuta – už namlsaný Mlýnek opět sám před bránou, opět ležérně, tentokrát do tyčky,