Titanic Štěpánovice   :   Plavsko              9  :  2              ( 5 : 1)

Sestava :                                          Mlýnek

Gregor Karel           Maroušek          Šauer Mir.ml.         Šauer Petr

Gregor Dáda                  Trněný            Finger                 Chmel

Šauer Miroslav                   Fridrich

Kršík Vladimír, Nováček Lukáš,

Páteční odpoledne bylo velmi nevlídné a už to vypadalo, že proprší i připravený, už jednou odložený zápas. Nakonec nás „fotbalový pánbíček“ vyslyšel a chvíli před zahájením přestalo pršet a pak dokonce až do konce zápasu, svítilo sluníčko. To pak bylo i důvodem výmluv některých hráčů při špatném zpracování míče. Soupeř se dostavil pouze s 10 hráči, takže oznámili hlavnímu rozhodčímu, že chtějí hrát jen 2 x 35 minut. Požadavek soupeře trojici rozhodčích, ve složení – hlavní – Fero Füssi, asistenti – Prokeš, Hart, vůbec nerozhodil. Hlavního rozhodčího, který má mezinárodní zkušenosti, nerozhodilo ani opožděné dodání píšťalky, zapůjčené Vladimírem Kršíkem, umí pískat na prsty. Rozhodčí bez problémů vytvořili, i přes své „hendikepy“, dobrou trojku. Asistenti naříkali na záda (Prokeš) a koleno (Hart), hlavní zase na náročnou, týdenní, samozřejmě chlastací, mezinárodní výstavu.  Nyní několik poznámek k průběhu zápasu :

• 0 : 1 do 5. minuty se hrálo na soupeřovu branku, pak po špatně rozehraném rohu nás soupeř k našemu vápnu přečíslil, tvrdě vystřelil a vůbec nekrytý hráč střelu dorazil,
  • 7 min naši dobrou kombinaci zakončila „dračí“malá domů,
  • 11 min 1 : 1 nováček Titanicu Nováček se neukvapil a pěkně přihrál ml. M Šauerovi, jeho tvrdou střelu brankář vyrazil na tyč, po asi 2 odrazech se míč dostal ke Chmelovi, který k tyči vyrovnal,
  • 18 min Finger kolmou přihrávkou za beky vyslal do šance Chmela, nedal,
  • 20 min nejstarší z rodu Šauerů jedovatě vystřelil k tyči, brankář na roh,
  • 21 min Míra ml.tvrdou střelou z 10 metrů nechal opět vyniknout golmana,
  • 23 min 2 : 1 Kršík kolmo za beky vysunul Chmela, ten tentokrát s přehledem k tyči,
  • 25 min 3 : 1 úspěšnou kombinaci ala Barcelona ukončil Kršík od Pinců zahrady vymetením zadního vinglu, nemohli mu poté, dát ruce dolů!!
  • 28 min  4 : 1 Kršík opět prohodil obránce, čímž uvolnil ml. Míru a ten sám od půlky, tentokrát s přehledem konečně zavěsil,
  • 33 min 5 : 1 při poslední plodné akci poločasu se předchozí aktéři vyměnili a slyšeli jsme Kršíkovo „dejte mi to a jděte slavit“,
  • Druhý poločas jsme zahájili několika jalovými akcemi viz :
  • 39 min Fridrich hezky prohodil Chmelovi, brankář jej vychytal,
  • 49 min Kršík z půlky sám, kopírujíce Poborského, zklamal,
  • 55 min stále se lepšící Nováček podle vzoru šťourala Benedy, vyšťoural na obráncích míč, v koncovce byl nováček,
  • 56 min 5 : 2 soupeř střelou z otočky z 25 metrů potrestal naše uspokojení a nachytal Mlýnka, který si s Marouškem na v. vápně vyprávěl fóry,
  • 60 min    6 : 2 vrátili jsme se k úspěšným akcím, Chmel sám od půlky, dal,
  • 61 min  jediná chyba rozhodčích, spočívající v nepochopení neotřelé gestikulace asistenta Harta, zastavila „ Draka“ v rozletu z vlastní poloviny,
  • 64 a 65 min 2 jalové úniky Chmela z půlky,
  • 67 min  7 : 2  Chmel vystihl malou domu s přehledem zavěsil,
  • 68 min  8 : 2 Chmel nahrál za beky Fridrichovi, který s přehledem dal svůj 1 gól za Titanic (jdouce do práce, nahlásil oslavu na později),
  • 69 min Chmel řítíce se opět sám, byl žrout a nedal nabíhajícímu Petru Šauerovi,
  • 70 min 9 : 2 tomu to za chvilku namazal Trněný a Petr uzavřel skóre,

Vypadá to na jeden z nejúspěšnějších výsledků Titanicu v historii, nejlepšího střelce budeme střežit před skauty. Má ovšem kliku, že nedal více gólů, protože takhle „jen vyrovnal“ 4 góly, které před 15 lety dal v Chlumu hráč Hart. To by mu pane současný prezident pěkně spočítal!! Je pravdou, že byl také největším pařičem šancí, což se také dá spočítat. Ministr financí to všechno patřičně vykalkuluje, včetně dalších adeptů na pokuty. Můžeme se už těšit na krásnou dokopnou, sláva Titanicu!!!!