Zasílat novinky e-mailem

Zadejte Vaši e-mailovou adresu

Titanic Štěpánovice - Sk Lišov 1:3

T I T A N I C  Š T Ě P Á N O V I C E  :  SK L I Š O V   1 : 3        ( 1:1 )

K prvnímu zápasu roku 2018 jsme si po delší době pozvali nejbližšího soupeře z Lišova. Obě mužstva měla velký počet hráčů (my 18 a SK 16) a tak hlavní rozhodčí Hart i se svými asistenty Floriánem a Benedou Josefem, nechal průběhu zápasu celých 90 minut. Ten byl velmi napínavý, poměrně vyrovnaný, na obou stranách bylo několik neproměněných šancí a nakonec náš soupeř rozhodl dvěma „slepenými“ góly.

Sestava :                              Puchinger

Fiktus Mí.       Mlýnek       Maroušek    Prokeš

Tlačil              Kopačka       Finger            Fiktus Ma.

Makovička L.          Šauer

Dále alternovali na uvolněných postech střídajících hráčů – Kučera, A. Mraček, Chmel, Babka, Trčka, Matoušek a Borovka.

2 minuta – utekl Makovička ovšem minul branku

6 minuta – je možné říci, že to bylo jako přes kopírák,

20 minuta – 1:0 dalekonosná střela až z Bazalů a Mlýnek nás potěšil,

22 minuta – Makovička už se polepšil, ale v šanci trefil břevno,

27 minuta – 1:1 trestňák Vidiečana ze 25 metrů vymetl šibenici,

Do poločasu Puchinger zneškodnil 2 gólové střely soupeře,

Druhý poločas začal vlažně až ospale a hned se to promítlo do změny skóre,

50 minuta – 1:2 po rohovém kopu vyrazil Puchinger střelu, ale na dorážku Novotného obránci nereagovali,

62 minuta – do šance se dostal Maroušek, bohužel ji neproměnil,poté nás v 70 a 85 minutě opět bravurně podržel Puchinger, a když se 88 minutě neujala střela Marka Fiktuse, tak nás potrestal Krafka, který v 89 minutě „dodrbal“ na 1:3 pro hosty. Docela zodpovědně zapsal Bambule Jaroslav.