Zasílat novinky e-mailem

Zadejte Vaši e-mailovou adresu

Titanic Štěpánovice - Sokol Novosedly 1 : 5

Titanic Štěpánovice  :  Sokol Novosedly   1 : 5   ( 0 : 1 )

Ke druhému zápasu se dostavilo 15 borců a tak opět nebyly problémy se sestavou, spíše šlo o to, kdo a na jakém postu bude hrát. První poločas mělo naše mužstvo více ze hry, ovšem po neproměněných šancích Mlýnka, Matouška a tvrdých střelách Mlýnka 2x a Marka Fiktuse, které bravurně vyrazil brankář soupeře, byla na našem kontu stále nula. To soupeř byl produktivnější, při své druhé šanci, které předcházela chyba našeho hráče, se ve 36 minutě ujal vedení 1: 0.

Sestava :                              Puchinger

Prokeš                      Ma.Fiktus                 Maroušek      Kučera

Tlačil                          Finger                       Mlýnek         Šauer

A. Mraček               Chmel

Na průběhu 1 poločasu se také podíleli, Matoušek, Borovka, Babka a Mirek Fiktus.

Do druhého poločasu mužstvo nastoupilo s odhodláním s výsledkem něco lepšího udělat a začátek tomu i nasvědčoval. Ve 44 minutě tvrdá Mlýnkova střela neprošla do branky a po rohovém kopu, soupeřův brankář opět vyrazil gólovou střelu Marka Fiktuse. Posléze ovšem soupeř ve 48 minutě opět využil naší chyby ke zvýšení na 2:0 a od té doby převzal otěže utkání do svých rukou.

Velmi mu to ale usnadnila skutečnost, že naše mužstvo začalo hrát kopanou stylem – já ti poradím, támhle naběhni, toho si měl mít ty a ne já, proč si ho nechal vystřelit, nechal si ho úplně volnýho, měl si mi nahrát a nestřílet a víš co? Ty mi taky můžeš .. napsat dopis. Se stoupajícím počtem gólů v naší síti klesal počet našich hráčů, ochotných s tím ještě něco udělat a tak při stavu 0:4, byli již naši 4 hráči vysprchováni.

Malá pozitiva z naší strany – v 64 minutě snížil Prokeš na 1:4, kdy po narážečce dal gól utaženou placírkou a ne jeho klasickým bodlem, po deseti minutách nastřelil Maty Matoušek z tutovky pouze břevno. Sehraný tým rozhodčích z minulého zápasu dostal opět důvěru, do druhé půle nahradil Jarda Bambule Benedu, který chvátal zavřít balkón před průtrží mračen, asi vyhrál!!