Titanic Štěpánovice   :   Old Boys Čenkovce     3  :  2   (2:0)
                Puchinger  (Matoušek)
Prokeš   Kosař    Marek Fiktus   Mirek Fiktus    (Kučera)
Tlačil    Maroušek    Finger    Chmel      (Trněný, Mlýnek, Hrabánek)
           Šimánek        Šauer        (Mraček Jan, Tesař)

6 min.- Marek Fiktus ve slibné pozici střílel vedle,
17 min. -  1:0 Maroušek zkušeně po dobrém centru Trněného,
20 min. -  Mlýnek z malého vápna střelou z voleje nepřekonal brankáře,
25 min. – 2:0 Maroušek šikovně prostrčil Chmelovi do brejku, který proměnil,
27 min. – Šimánek se neuvěřitelně prokličkoval obranou a neuvěřitelně trefil jenom brankáře,
druhou půli jsme zahájili velmi laxně pod dojmem hladkého vedení, soupeř se výrazně zlepšil a ve 33 minutě nastřelil břevno naší branky,
38 min. – Mlýnek šel sám na branku, míč si však v posledním okamžiku ukopl,
40 min. – 2:1 soupeř nás několika nahrávkami prohodil a Roland Nagy skóroval,
42 min. – 2:2 Peter Slanička prošel nikým neatakován a z velkého vápna vyrovnal skóre,
50 min. -  Maroušek po centru z rohového kopu hlavou přestřelil,
56 min. – 3:2 z penalty Marek Fiktus,

Titanic Štěpánovice   :   Vitamin Hegykö     4   :   0   (1:0)
Soupeř v předchozím zápase prohrál se Slováky až v závěru dvěma brankami, byl však po celý zápas pod tlakem a celkem v útoku neškodný. Pod tímto dojmem se zdálo, že bude naší snadnou kořistí, což se ve druhé polovině zápasu potvrdilo, když mu došly síly.
1 min. – utekl z poloviny hřiště Tesař, bohužel ale nedal
11 min. – 1:0 po přihrávce Fingera skórovala posila, „přiženěný syn“ našeho ministra zahraničí Hrabánek,
37 min. – Kosař sám před bránou dal míč vedle,
43 min. – Maroušek šel sám na branku, nedal, teprve si rovnal kopačky,
45 min. -  napodobil ho přesně Mlýnek, ovšem za 2 minuty byli hoši za hrdiny,
47 min. – 2:0 Mlýnek šel sám na branku a po kličce brankáři nezištně přihrál napovídajícímu Marouškovi a udělal z něj střelce turnaje,
50 min. – 3:0 Marouškovi namazal brankář soupeře a tak trefil prázdnou bránu,
51 min. – 4:0 Kosař šikovně prostrčil míč do brejku Chmelovi a ten uzavřel skóre našeho velice zdařilého mezinárodního turnaje a také se pasoval na druhého nejlepšího střelce,
1.    Titanic Štěpánovice     skóre   7  :  2    6 bodů
2.    Old Boys Čenkovce                4  :  3    3 body
3.    Vitamin Hegykö                      0  :  6    0 bodů
Nejlepší střelec Maroušek 3 góly, nejstarší hráč Šauer oba Titanic Štěpánovice, nejlepší brankář byl Gábor Farkaš z Čenkovců,
Nejlepšími hráči jednotlivých mužstev byli Jiří Finger Titanic, Stefan Holosi (Cupi) z Čenkovců a István Magyar brankář z Hegykö,

Nejlepšími hráči jednotlivých mužstev byli Jiří Finger Titanic, Stefan Holosi (Cupi) z Čenkovců a István Magyar brankář z Hegykö.