8. 9. 2017                                Přátelské  utkání

Titanic Štěpánovice - Plavsko  1 : 2  / 0 : 1 /

Suchánek R.

Prokeš                 Tlačil               Fiktus Marek              Borovka

Veith                       Kopačka             Tesař ( Fiktus David)

Matoušek              Mraček A.             Trčka

Přátelské utkání se hrálo pěkně upraveném hřišti ve Štěpánovicích od 18:00 hodin 2 x 35 minut. Rozhodčím zápasu byl bývalý hráč Titanicu Vladimír Kršík, který domácím nic nedaroval. Hosté přijeli se třinácti hráči. Ze sestavy z turnaje v Maďarsku byli pouze Marek Fiktus, Prokeš, Tlačil, Matoušek, Kopačka a Trčka, zbytek domácích doplnili hráči Titanicu Tesař a Aleš Mraček a nečlenové Veith, Borovka, gólman Robert Suchánek a první poločas mladíček David Fiktus. Prvních 5 minut hráli domácí pouze v devíti.  Hosté byli sehranější a rychlejší. Domácí se snažili, ale absence několika klíčových hráčů byla znát.

1. poločas

2. minuta – Po úniku Trčky domácí, pouze v devíti, kopali dva rohy bez efektu

9. minuta – Kopačkovo sólo, ale střela šla vedle

11. minuta – Hosté z protiútoku nastřelili tyč

25. minuta – Trčkova střela skončila nad brankou

30. minuta – Brejk, který nestačil Borovka zachytit a Suchánek v brance byl               bezmocný - 0 : 1

2. poločas

38. minuta – Hosté pokračovali v náporu, Suchánek nádherně vyboxoval na roh

40. minuta – Uvolnění Matouška, ale slabá střela nad branku

60. minuta – Veith sám proti gólmanovi, ale ten bravurně zabránil gólu

61. minuta -  To samé předvedl brankář domácích Suchánek

65. minuta -  1 : 1 Marek Fiktus využil špatné postavení gólman a překonal ho z půlky hřiště nádherným lobem

69. minuta -  2 : 1 v předposlední minutě rozebrali hosté zbytek tří domácích obránců, sedm "útočníků" Titanicu se mezitím pochodem vracelo z útočné akce