Zasílat novinky e-mailem

Zadejte Vaši e-mailovou adresu

Titanic Štěpánovice - Sk Lišov 1:2

Senior Club Titanic Štěpánovice : SK Lišov  1 : 2  (1:2)

            Pravděpodobně poslední utkání letního období se odehrálo za velmi nepříjemného počasí. Celý den pršelo a nepříjemně se ochladilo. Naděje na zlepšení svitla asi 2 hodiny před začátkem, kdy přestalo se oboustranně rozhodlo, že se zápas odehraje. V 17. 20 se však znovu vydatně rozpršelo a tak, když přijel soupeř, ještě se jednalo, zda ano, či ne. Nakonec se všichni shodli na sehrání zápasu.

            Hostující Pavel Dvořák avizoval odchod po poločasu a žádal o „zapůjčení“ Kosaře, přestože je nečekaně posílil 53 letý Pavel Novák. Nakonec jsme svolili a Kosík nás po zásluze potrestal, když ve 3 minutě otevřel skóre, zmetek jeden (můj předchůdce to říkal jinak, že?). V 6 minutě nám vstřelil druhý gól „nějaký no name“ z Břilic, který byl asi nejen nejmladší, ale i nejdrzejší z mužstva hostů. Nakonec dostal od Mardy výchovnou lekci, že se nemává rukou, když mu domlouvá 2,5x starší hráč, že hraje přehnaně kontaktně!!

            V 11 minutě Radek Chmel snížil po pěkné akci na 1:2 a tím byl určen výsledek zápasu. Bylo to zejména proto, že náš vítězný střelec z Frymburka Trčka tentokrát z jasných pozic netrefoval branku a několik těžkých střel, zejména obou mladých chlapců Šauerů, skvěle vychytal Jiráček. Také náš brankář se několikrát vyznamenal a tak zůstal výsledek z 11 minut až do konce.

            Sestava:                               Puchinger

            Mirek Fiktus                        Finger                       Petr Šauer               Kučera

            Tlačil                          Maroušek                Míra Šauer ml.       Prokeš

                                               Šauer M. st.             Chmel            (Trčka)

            „ Tak pane Špelec až zase příští rok na jaře.“                                                         

PoÚtStČtSoNe
                                          
Titanic Štepánovice

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout