Zasílat novinky e-mailem

Zadejte Vaši e-mailovou adresu

SK Lišov : SC Titanic Štěpánovice 0 : 2 (0 : 1)

SC Titanic Štěpánovice aktivním účastníkem oslav v Lišově.

            V sobotu 3 srpna jsme byli pozváni k oslavám 90+1 roků vzniku oddílu kopané v Lišově. Pozvání bylo logické, protože drtivá většina našeho SC začínala v žácích a dorostu SK Lišov. Devadesátka v nastaveném čase se odehrávala díky tomu, že SK Lišov loni obdržel dotaci od MŠMT na revitalizaci sportovního areálu, takže tam bylo jedno velké staveniště. Kdo tajně doufal, že si zahraje na novém trávníku za 6 „melounů“ si bude muset počkat až někdy příště. Možná, že nás pozvou na oslavy 95 let (2023), případně 100 let (2028), to už bude trávník „ v nejlepších létech“ a naši nadváhu unese, tak chlapci vydržte!! Mužstvo se sešlo v dostatečném i kvalitním počtu, takže jsme hostitelům vrátili poslední porážku z loňského roku. Prezident, který při zápase seděl „na dvou židlích“ byl připraven psát průběh, deštíček mu ale udělal „čáru přes rozpočet“. Tak jen stručně základní informace.

                        SK Lišov : SC Titanic Štěpánovice 0 : 2   (0 : 1)

Účastníci „zájezdu“ : v bráně míč dobře podržel a tím i mužstvo Puchinger, v poli se na různých postech abecedně točili borci – Chmátal, Chmel, Fiktus Marek, Fiktus Miroslav, Finger, Klabouch, Kopačka, Kučera, Maroušek, Matoušek, Mlýnek, Šauer Petr, Šauer Mir. ml, Šauer Mir. st, Tlačil a Trčka,

Rozhodující akce: ve 29 minutě po autovém vhazování utekl po křídle uklouznuvšímu Feďovi Trčka, od brankové čáry našel ve vápně pravou kopačku páně Kopačky, který zajistil správný odraz míče k tyči 0:1.

 Ve 47 minutě Kučera po srdnatém souboji s nejstarším hráčem SK Filip-esem z posledních sil, než upadl, vystřelil a trefil se z 25 metrů k tyči 0:2.

Bezchybným výkonem zaujal Fiktus Marek a tak ho nominoval trenér Áčka SK Beneda k večernímu zahajovacímu zápasu na novém trávníku, tak si to užil.

Titanic vyhrál i v počtu borců, kteří již vstoupili do věku „puberty stáří“, což se říká o šedesátce – SK mělo Standu Filipa 1952 a Ďuru Bouchala 1957, Titanic měl nejstaršího z rodu Šauerů Míru 1950, Fingera 1951 a Tlačila 1953 a v záloze byl i čerstvý sedmdesátník Pepa Beneda 1949, který se bez nátlaku rozhodl, že dres špinit nebude.

                           

PoÚtStČtSoNe
                                          
Titanic Štepánovice

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout