Zasílat novinky e-mailem

Zadejte Vaši e-mailovou adresu

Prezidentské starosti s

Prezidentské starosti s oslavami nejsou jen na Hradě!!!

            K napsání této glosy mne inspirovala diskuze kolem konání oslav vzniku samostatného státu a co s tím v dnešní době vlády „koronaviru“. To si určitě a bez problémů rozhodne ten náš hlavní pan prezident.

            Vážení přátelé ano, uvědomil jsem si, že náš SC Titanic za necelý měsíc završí již 24 roků svého trvání a nikdy nezažil takové problémy, jako v roce 2020!! Nejprve 12 března zrušila předčasně první vlna Covid – 19 jubilejní 10 ročník Černobílé ligy a tím  byl nejkratší,  za těch 10 let jsme dosáhli 5515 gólů!! Od té doby jsme hledali vhodný čas a termín pro každoroční „dokopnou“, na které bychom předali dárky řadě jubilantů a ocenili spolupráci všech, co s Titanicem táhli za jeden provaz. Začali jsme v polovině května letní přípravu, scházelo se poměrně dost hráčů a tak jsme nakonec sehráli 4 zápasy, z toho 2 vítězné, euforické léto se rozplynulo i v dovolených a tak se termín posunul na „někdy na podzim“ a jsme u toho, že ten zatracený vir si dělá, co chce a je proti nám. Samozřejmě se musíme přizpůsobit dané situaci netlačit na pilu s termínem a třeba to do konce roku trefíme. Pojďme si připomenout, jak se nám ten jubilejní rok na 0 a 5 pěkně „vyloupnul“.

            Zahájil to Marek Fíček v dubnu 45, kterou v září potvrdil i Šimi Šimánek, který nás moc nemusí, protože na hřišti se běhá, „odtahovka“ jej vozí! V prosinci na 45 dosáhne také Kosík a v průběhu listopadu vyletí na 65 s novými náhradními díly Trněný Drak!! Nové náhradní díly, kterým důvěrně říká „turbo kyčle“ má i náš ministr zahraničí František Füssi, který na nich v průběhu května naskákal už 60!! Moc děkujeme za perfektní zájezdy do Hegykö a Čenkovců. V říjnu dostřílel do 60 Zdeněk Maroušek po tátovi Marda, který je zatím jediným střelcem tzv. „triple gólu“, když jednou střelou dosáhl 3 jubilejních gólů. Očekávané jsou také „Abrahámoviny“ (pro mladší 50), které v listopadu „dohobluje“ ministr financí Pavel Prokeš, kterému děkujeme za chod financí „bez propadu rozpočtu“ a v prosinci „dojedou na elektro kole“ Carlose Pekaře, který nás má všechny rád, i když do něj v bráně bušíme. V prosinci se dočká 40 další dobrý lapač míčů Trči Mára Trčka. V témže měsíci se zaokrouhlí číslice na 70 excelentnímu střelci několika „tupl gólů“ Mirkovi Šauerovi, děkujeme mu za časté posílení Titanicu „svými dorostenci“. V únoru se panu kancléři usadila 6 vzadu i vepředu, to samé v prosinci čeká ministra zemědělství a ochrany přírody Jendu Mračka, celkem už máme v těchto číslech celou jedenáctku!

            Na závěr všem děkuji, že jste to se mnou už 15 let vydrželi a „důvěru ve mne kladenou jste nezklamali“, myslím, že jsem nebyl žádný despota, ješita, blekota a ještě jednou děkuji, že jste mně vždy podrželi. Doufám, že kvůli viru nebudu muset přerušit úspěšnou kariéru posunujícího se hráče. Pokud bude Fíček opět tahat za trenýrky, nasadím Pampers, ty nestáhne jen tak. Pokud mě bude dohánět demence, blbá nálada, nebo ženský, zasáhne kancléř Florián s ministerským sborem. Slibuji, že 20 října ve 20 hodin 10 minut a 20 hodin 20 minut budu pozdvihovat milovanou Metaxou na svou 75 letku. Budu při tom rád vzpomínat na společné chvíle, které nám nikdo nevezme, ani ta potvora, hlavně, aby už někam odtáhla. Po té samozřejmě připiju na Titanic, protože DYCKY TITANIC.

PoÚtStČtSoNe
                                          
Titanic Štepánovice

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout